Alle berichten | Land van Cuijk | politie.nl https://rss.politie.nl/rss/ab/gemeenten/noord-brabant/land-van-cuijck.xml RSS feed Alle Berichten voor de gemeente Land van Cuijk nl Sat, 02 Dec 2023 09:31:48 GMT 2023-12-02T09:31:48Z nl Cuijk, Someren - Woninginbraak met afschuwelijke timing in Bureau Brabant https://www.politie.nl/nieuws/2023/december/1/09-woninginbraak-met-afschuwelijke-timing-in-bureau-brabant.html Aankomende maandag hebben we opnieuw aandacht voor een laffe en trieste woningoverval in Cuijk. De volgende dag zou de uitvaart van de echtgenote van het slachtoffer zijn. De daders leken ook niet onder de indruk van de man die in huis opgebaard lag. En hebben we aandacht voor een bankhelpdeskfraude in Someren waarbij het slachtoffer duizenden euro’s kwijtraakt. Fri, 01 Dec 2023 09:20:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/december/1/09-woninginbraak-met-afschuwelijke-timing-in-bureau-brabant.html 2023-12-01T09:20:00Z Cuijk – woninginbraak
In de nacht van 13 op 14 juli was er bij een woning aan de Robijnlaan een inbraak met afschuwelijke timing. De 70-jarige bewoonster was kort ervoor weduwe geworden toen drie onbekende mannen haar woning binnendrongen. Dat gebeurde in de nacht voor de uitvaart van haar echtgenoot. Gelukkig logeerden haar zoon en kleinzoon bij mevrouw, want door hún geschreeuw sloegen de daders op de vlucht. De aankomst en vlucht van de daders zijn door een deurbelcamera vastgelegd. Help ons in deze zaak!

Someren – bankhelpdeskfraude

Op donderdag 12 oktober 2023 werd een man uit Someren gebeld door een nepbankmedewerker die aangaf dat hij zijn pinpas en pincode in een envelop moest doen omdat hij slachtoffer was geworden van fraude. Niet veel later stond er natuurlijk iemand bij hem aan de deur. Bij de Geldmaat in Someren werd direct een paar duizend euro’s gepind. We laten beelden zien van de pinner. Wie herkent deze man?

Kijk en help mee! Bureau Brabant wordt elke maandag vanaf 17.00 uur uitgezonden bij Omroep Brabant en daarna tot en met dinsdagmiddag regelmatig herhaald. De beelden zijn na de uitzending ook online en op onze social mediakanalen te zien. 

]]>
51.74001554 5.87102289
Haps - Twee aanhoudingen na vondst productielocatie 3-CMC in Haps https://www.politie.nl/nieuws/2023/november/21/09-twee-aanhoudingen-na-vondst-productielocatie-3-cmc-in-haps.html Aan de Kwekersweg in Haps zijn twee mannen aangehouden na de vondst van een productielocatie voor synthetische drugs. De politie kwam het lab op het spoor tijdens een bestuurlijke controle in samenwerking met de gemeente. Tue, 21 Nov 2023 14:35:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/november/21/09-twee-aanhoudingen-na-vondst-productielocatie-3-cmc-in-haps.html 2023-11-21T14:35:00Z Op zondag 19 november voerden politieagenten een bestuurlijke controle uit. Bij een van de locaties roken zij een vreemde geur. Daarop besloten zij het pand te betreden. Binnen troffen ze een productie- en droogruimte aan en goederen die worden gebruikt voor het produceren van synthetische drugs. Twee mannen die op de locatie aanwezig waren, werden aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Het pand werd sindsdien bewaakt door een specialistische eenheid van de politie.

Onderzoek
De Landelijke Forensische Recherche deed de afgelopen dagen onderzoek op de locatie. Hieruit blijkt dat het gaat om een productielocatie voor de drug 3-CMC. Het onderzoek op de locatie is inmiddels afgerond en alle aangetroffen spullen worden ontmanteld en vernietigd.

Verdachten
De verdachten, een 42-jarige man uit Hoogeveen en een 31-jarige man uit Haps, zijn aangehouden voor het voor handen hebben van goederen met betrekking van de Opiumwet en het vervaardigen daarvan. Zij zitten vast en worden verhoord.

Tips
Wij zijn nog op zoek naar aanvullende informatie. Heeft u tips die ons kunnen helpen bij het onderzoek? Of heeft u in de omgeving van de Kwekersweg in Haps iets gezien dat u is opgevallen? Bel dan 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

Vermoedt u een drugslab?
Drugslabs kunnen zich overal bevinden; op het platteland of in de grote stad, in boerenschuren, woonhuizen, garageboxen of in flatgebouwen. Tekenen dat er zich een drugslab bevindt zijn bijvoorbeeld de aanwezigheid van een sterke synthetische geur (anijsachtig of chemisch prikkelend, zurig of aceton). In het betreffende gebouw zijn vaak kieren en/of ramen afgekit met purschuim. Ook kunnen de ramen beslagen zijn, afgeplakt of bedekt; de gordijnen gaan bijvoorbeeld nooit open.

Heeft u vermoeden van een drugslab? Bel dan de politie via 112. Anoniem melden kan ook via 0800-7000. Meer informatie over hoe te handelen bij het aantreffen van een drugslab vindt u hier: https://www.politie.nl/onderwerpen/drugslab.html

]]>
51.69231287 5.86142076
Cuijk - Gezocht - Woninginbraak - Robijnlaan - Cuijk https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/september/09-woninginbraak---robijnlaan---cuijk.html We hebben beelden van een inbraak met een afschuwelijke timing bij een woning aan de Robijnlaan in Cuijk. Deze vond plaats in de nacht van donderdag op vrijdag 14 juli. Help mee de daders te vinden, tip als je iets weet. verdachte Fri, 06 Oct 2023 09:33:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/september/09-woninginbraak---robijnlaan---cuijk.html 2023-10-06T09:33:00Z De 70-jarige bewoonster was kort ervoor weduwe geworden toen drie onbekende mannen haar woning binnendrongen. Dat was in de nacht voor de uitvaart van haar echtgenoot. Haar zoon en kleinzoon sliepen die nacht bij haar thuis in verband met de uitvaart de volgende dag. Zij werden wakker van het geluid van de inbraak en hebben de daders met hun geschreeuw kunnen verjagen.

We weten dat twee van de drie daders niet erg lang waren, één rond de 1.70m, de ander zo’n 1.75m met een fors postuur. Ook spraken ze Nederlands, met een Brabants accent. Wat verder opviel was dat er veel braakschade was. Misschien waren de daders onervaren.

De politie is op zoek naar mensen die meer weten over de drie daders in combinatie met de donkere auto, vermoedelijk een Mercedes, waarin ze zijn weggereden.

]]>
Heb je informatie die ons kan helpen met het onderzoek, vul dan hier het online tipformulier in of bel naar de tiplijn 0800-6070 / M-lijn 0800-7000.

]]>
]]>
woninginbraak robijnlaan cuijk 2023154854 51.74001554 5.87102289
Cuijk/Oss - Maandag in Bureau Brabant; een schietincident en woninginbraak https://www.politie.nl/nieuws/2023/oktober/6/09-maandag-in-bureau-brabant-een-schietincident-en-woninginbraak.html Aankomende maandag in Bureau Brabant laten we beelden zien van een woninginbraak in Cuijk. Een inbraak met een afschuwelijke timing. Verder vanuit Oost-Brabant beelden van een schietincident in Oss. Fri, 06 Oct 2023 08:25:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/oktober/6/09-maandag-in-bureau-brabant-een-schietincident-en-woninginbraak.html 2023-10-06T08:25:00Z Cuijk – woninginbraak
In de nacht van 13 op 14 juli was er een inbraak met afschuwelijke timing bij een woning aan de Robijnlaan in Cuijk. Een 70-jarige bewoonster was kort ervoor weduwe geworden toen drie onbekende mannen haar woning binnendrongen. Dat gebeurde in de nacht voor de uitvaart van haar echtgenoot. Help ons in deze zaak!

Oss – schietincident
Vrijdag 15 september ontdekt de eigenaar van een schoenenwinkel in Oss kogelgaten in het glas. De eigenaar belde gelijk de politie en er zijn camerabeelden veiliggesteld. We hebben de schutter op beeld. De belangrijkste vraag van dit moment is: wie is de dader? Kijk maandag naar Omroep Brabant om 17.00 uur en help mee.

]]>
51.72778427 5.86930696
Eindhoven/Grave - Tweede verdachte aangehouden in onderzoek naar dood Johan van Boxtel https://www.politie.nl/nieuws/2023/september/19/09-tweede-verdachte-aangehouden-in-onderzoek-naar-dood-johan-van-boxtel.html De politie hield vanmorgen een 42-jarige man uit Eindhoven aan in de Penitentiaire Inrichting in Grave. De man wordt verdacht van betrokkenheid bij de moord op Johan van Boxtel in 2017. Vorige week werd in dit onderzoek al een 35-jarige man uit Geldrop aangehouden. Tue, 19 Sep 2023 10:22:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/september/19/09-tweede-verdachte-aangehouden-in-onderzoek-naar-dood-johan-van-boxtel.html 2023-09-19T10:22:00Z Enige tijd geleden kreeg de politie nieuwe informatie binnen, in het onderzoek naar de moord op de destijds 32-jarige Van Boxtel. De Eindhovenaar werd op zondag 7 mei 2017 doodgeschoten op de Memlincstraat. Het onderzoek werd nieuw leven ingeblazen en dit leidde op maandag 11 september tot de aanhouding van een eerste verdachte.

Tweede verdachte

Op de beelden van de moord was te zien dat er vermoedelijk tenminste twee personen bij betrokken waren. Na de eerste aanhouding deed het Team Grootschalige Opsporing (TGO) intensief verder onderzoek. Dat leidde uiteindelijk tot de aanhouding van de tweede verdachte. Dat betreft een 42-jarige man uit Eindhoven. Hij wordt verdacht van mogelijke betrokkenheid bij de zaak.

Op het moment van zijn aanhouding zat hij vast in de PI in Grave in verband met  een ander onderzoek.

Hulp publiek 

Als politie en justitie willen we niets liever dan dit misdrijf oplossen en het onderzoek is nog steeds in volle gang. We sluiten niet uit dat er nog meer aanhoudingen volgen. We herhalen daarom ook nogmaals de oproep aan het publiek. Wij hopen dat er mensen zijn die na al die tijd nog informatie hebben die ons kan helpen en dat zij dat alsnog willen melden. De kleinste details kunnen ons namelijk helpen. Melden kan volledig anoniem via Meld Misdaad Anoniem (MMA) of één van de andere onderstaande manieren.

Opsporing Verzocht

De moord op Johan van Boxtel is geruime tijd geleden en we begrijpen dat één en ander in uw geheugen wat naar de achtergrond kan zijn gezakt. In juli 2018 werd uitgebreid aandacht besteed aan de moord in Opsporing Verzocht. De bewuste uitzending kijkt u hier.

Wij snappen dat er mogelijk veel vragen zijn over de moord en het huidige onderzoek. In het belang van het onderzoek kunnen we daar echter geen verdere mededelingen over doen.

]]>
51.76145859 5.72878261
Nederland - Gezin in angst na explosie bij woonhuis https://www.politie.nl/nieuws/2023/mei/16/opsporing-verzocht-16-mei-2023.html Het is ruim drie maanden geleden, maar een Utrechts gezin is nog steeds angstig doordat er vuurwerk in hun huis ontplofte. Het vuurwerk was door de brievenbus gegooid. In Opsporing Verzocht toont de politie dinsdag 16 mei beelden van de dader. Tue, 16 May 2023 14:30:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/mei/16/opsporing-verzocht-16-mei-2023.html 2023-05-16T14:30:00Z Harde knallen wekten een Utrechts gezin in de nacht van 4 op 5 februari wakker. Er was vuurwerk door de brievenbus van hun woning aan de Willem van Noortstraat gegooid. Na de explosie ontstond een brand, die snel onder controle was.Sinds dat moment leven de bewoners in angst. Ze zijn voortdurend op hun hoede. En ze zitten met vragen. Ze herkennen namelijk de vuurwerkgooier niet en hebben geen idee waarom juist hun huis het doelwit was. In de uitzending van Opsporing Verzocht laat de politie beelden zien van een verdacht persoon. Het gaat om een jongen die waarschijnlijk tussen de 15 en 20 jaar oud is.

 

]]>
Vrouwenmoorden

In Opsporing Verzocht wordt vanavond voor het eerst de balans opgemaakt van de Identify Me-campagne tot nu toe. In de studio is de Duitse rechercheur Marcus Weber aanwezig om een terugkoppeling te geven. Ook zal forensisch rechercheur Carina van Leeuwen aanwezig te zijn om een update te geven over de Nederlandse zaken. Internationale politiekorpsen willen aan 22 onbekende meisjes en vrouwen hun identiteit teruggeven. In vrijwel al deze zaken zijn de slachtoffers door geweld om het leven gekomen. Maar wie zijn ze? Onder de noemer Identify Me hopen het Duitse Bundeskriminalamt, de Federale politie in België, de Nederlandse politie en INTERPOL zaken op te lossen. Daarvoor lanceerden zij vorige week een campagne. Zaken, beelden en gegevens zijn op een speciale site geplaatst. Onder al die onderzoeken bevinden zich negen Nederlandse zaken. Neem een kijk op de lijst. Mogelijk herkent u een van de slachtoffers of heeft u informatie die de politie verder kan helpen.

]]>
Alle zaken in de uitzending

- Grave: gewelddadige woningoverval.
- Sneek: urgente oproep in onderzoek naar dood man.
- Purmerend: brandstichting bij een café.
- Oeffelt: wie zijn de mannen die drugslab opbouwen?
- Identify Me: identiteit gevraagd van onbekende dode vrouwen.
- Zwolle: poging woninginbraak.
- Epe: insluiping in een woning.
- Oost-Souburg en Oostburg: bankpasfraude.
- Utrecht: vuurwerk in een woning gegooid.
Uiteraard wordt er ook een terugkoppeling gegeven van de zaken uit de uitzending van vorige week.

]]>
Uitzending

Opsporing Verzocht is dinsdag 16 mei vanaf 20.30 uur te zien op NPO2. Het programma wordt woensdag 17 mei om 13.20 uur herhaald op NPO2 en is terug te zien via NPO Start.

]]>
51.76145859 5.72878268
Grave - Gezocht - Woningoverval - Scheerestraat - Grave https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/mei/woningoverval---grave---scheerestraat.html Op de Scheerestraat in Grave zijn 2 personen overvallen in een woning. Twee overvallers drongen rond 07.00 uur de woning binnen en gebruikten daarbij grof geweld. Een van de bewoners raakte hierbij gewond en is voor behandeling naar het ziekenhuis vervoerd. verdachte Thu, 11 May 2023 15:10:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/mei/woningoverval---grave---scheerestraat.html 2023-05-11T15:10:00Z Na de overval werden de bewoners vastgebonden. Rond 08.45 uur konden ze zichzelf bevrijden en sloegen ze alarm. Onze eerste zorg was het welzijn van de bewoners die hevig geschrokken waren van wat hen was overkomen. Van de overvallers ontbreekt nog ieder spoor.

De recherche doet onderzoek naar deze overval en komt graag in contact met getuigen. Heeft u iets gezien of gehoord of heeft u beelden van deze zaak? Neem dan contact op met de politie via het nummer 0900-8844. Blijft u liever anoniem, dan kunt u bellen met Meld Misdaad Anoniem, telefoonnummer 0800-7000. Getuigen kunnen ook gebruik maken van onderstaand tipformulier en daarop ook beeldmateriaal uploaden.

 

]]>
]]>
Getuigen Gezocht 51.75923868 5.74032738
Oeffelt, Helmond, Veldhoven - Drugscriminelen op beeld bij Bureau Brabant https://www.politie.nl/nieuws/2023/mei/11/09-drugscriminelen-op-beeld-bij-bureau-brabant.html In de uitzending van Bureau Brabant op maandag 15 mei gaan we met de hulp van de burgers vanuit Oost-Brabant op zoek naar de identiteit van drugscriminelen, een winkeldief en een man die de scootmobiel van een oudere vrouw heeft gestolen. Thu, 11 May 2023 08:36:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/mei/11/09-drugscriminelen-op-beeld-bij-bureau-brabant.html 2023-05-11T08:36:00Z Drugscriminelen
Oeffelt - We komen terug op onze eerdere uitzending van 3 oktober 2022, over ondermijning en de zoektocht naar de kopstukken achter drugslabs en productie. Na de grote actie vorig jaar 17 oktober, zoekt de politie nog 2 verdachten. Het zwaartepunt van de acties lag in en rond Eindhoven. Maar ook in Oeffelt, vlak bij de Duitse grens vond de politie een groot drugslab in aanbouw. Een specialistisch team heeft dat lab toen ontmanteld. We tonen beelden van de twee, nog voortvluchtige mannen.

Diefstal Gucci zonnebrillen
Helmond – Op zaterdag 8 april steelt een man twee dure Gucci zonnebrillen bij een opticien aan de Veestraat. Wie herkent hem?

Diefstal scootmobiel
Veldhoven – Hoe diep ben je gezonken als je de scootmobiel van een oudere vrouw steelt, terwijl zij op zaterdag 15 april bij de HEMA een kopje koffie zit te drinken? Wij willen die dader graag vinden! Gelukkig staat hij op beeld. Wie is dit?

Bureau Brabant wordt elke maandag om 17:00 uur uitgezonden bij Omroep Brabant en daarna regelmatig herhaald. De uitzending is uiteraard ook online terug te kijken.

]]>
51.69803095 5.93305187
Mill, Heesch en Wanroij - Opnieuw drie verdachten aangehouden voor stroperij https://www.politie.nl/nieuws/2023/februari/16/09-opnieuw-drie-verdachten-aangehouden-voor-stroperij.html Gistermorgen heeft de politie in Mill, Heesch en Wanroij drie verdachten aangehouden. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij het plegen van stroperij op maandag 17 oktober 2022. Die nacht werden al vier verdachten aangehouden. Minimaal één verdachte wist te ontkomen. Thu, 16 Feb 2023 06:38:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/februari/16/09-opnieuw-drie-verdachten-aangehouden-voor-stroperij.html 2023-02-16T06:38:00Z Eerdere aanhoudingen
Tijdens een controle op maandagochtend 17 oktober rond 2.00 uur zagen politieagenten en boswachters twee verdachte voertuigen. Een van de auto’s scheen met lichtbundels over de weilanden, een beproefde manier om wild te spotten.

Op het moment dat de politie een stopteken gaf, sloeg een van de verdachte voertuigen op de vlucht. Daarbij werd de auto van de boswachters frontaal geraakt. Een 55-jarige man uit ‘s-Hertogenbosch en een 62-jarige man uit Helmond werden, ondanks flink verzet, aangehouden. De auto van de verdachten was speciaal geprepareerd voor de jacht. In de auto werden 15 gedode hazen met bijt- en scheurwonden aangetroffen.

Politieagenten gingen ondertussen achter de tweede auto aan, die na een korte achtervolging in een droge sloot belandde. Hierop werden twee mannen uit Eindhoven (24 en 34 jaar) aangehouden.

De verdachten worden verdacht van overtreding wet natuurbescherming en wet dieren, te weten stroperij. En het niet voldoen aan het stopteken, wederspannigheid en gevaarlijk rijden. In totaal zijn er zes hazenwindhonden aangetroffen. De honden zijn in beslag genomen.

Nieuwe aanhoudingen
Verder onderzoek in de afgelopen maanden leidde vanochtend tot de aanhouding van een 45-jarige man uit Mill, een 46-jarige man uit Heesch en een 44-jarige man uit Wanroij. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij de stroperij op 17 oktober. Op vier locaties, waarvan twee in Mill, één in Heesch en één in Wanroij hebben we gezocht naar aanvullend bewijsmateriaal.

Landelijke Inspectiedienst
Tegelijkertijd met de aanhouding hebben inspecteurs van de Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming een controle gedaan op het naleven van de Wet Dieren en de Wet Natuurbescherming.
Stroperij is een ernstig milieudelict waarbij niet toegestane middelen worden gebruikt om de dieren op een gruwelijke wijze te doden en deze vervolgens te verkopen. De stropers zetten geregeld hazewindhonden in, die door hun lichaamsbouw erg geschikt zijn voor de jacht. De dieren worden in de nacht met een felle lamp of andere apparatuur opgespoord, waarna de hazewindhonden uit voertuigen worden gelaten en het wild achtervolgen, vangen en doodden. De vaak uitgeputte dieren hebben geen schijn van kans.

Het onderzoek loopt nog. De verdachten zijn ingesloten en de recherche gaat verder met het onderzoek naar deze zaak.

]]>
51.69255389 5.77546839
Boxmeer - Getuigen gezocht steekincident Boxmeer https://www.politie.nl/nieuws/2023/januari/13/09-getuigen-gezocht-steekincident-boxmeer.html Bij een steekincident aan de Leeuwerik in Boxmeer raakte in de nacht van donderdag 12 op vrijdag 13 januari een man gewond. Hij ligt momenteel in het ziekenhuis. De recherche doet onderzoek en sporen worden onderzocht. Fri, 13 Jan 2023 13:13:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/januari/13/09-getuigen-gezocht-steekincident-boxmeer.html 2023-01-13T13:13:00Z Steekincident
Rond 2.30 uur gingen collega’s naar een woning aan de Leeuwerik in Boxmeer. Daar is de bewoner, een 58-jarige man uit Boxmeer, gewond geraakt. Hij ligt in het ziekenhuis en is aanspreekbaar. Later zal er van hem een verklaring worden opgenomen.
 

Getuigen
Hebt u iets gezien of hebt u camerabeelden? Laat het dan aan ons weten. We zoeken getuigen en mensen die camerabeelden hebben van de Leeuwerik en omgeving in Boxmeer. Bel via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

]]>
51.64843865 5.93763567
Sint Anthonis - Politie arresteert verdachte overval supermarkt Sint Anthonis https://www.politie.nl/nieuws/2022/december/7/09-politie-arresteert-verdachte-overval-supermarkt-sint-anthonis.html De politie heeft woensdag een 21-jarige man uit Boxmeer aangehouden. We verdenken hem van betrokkenheid bij een gewapende overval op een supermarkt in Sint Anthonis eind september. Een man drong de winkel binnen tegen sluitingstijd en bedreigde het personeel met een wapen. Hij nam een contant geldbedrag mee. Daarna stapte hij achterop een scooter van een andere man waarna het tweetal wegreed. Wed, 07 Dec 2022 14:59:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2022/december/7/09-politie-arresteert-verdachte-overval-supermarkt-sint-anthonis.html 2022-12-07T14:59:00Z De politie is direct na de overval een onderzoek gestart. Op basis van tips zijn we op het spoor van de 21-jarige verdachte gekomen. Hij is ingesloten op het bureau in ‘s-Hertogenbosch. We zijn nog op zoek naar de scooterbestuurder en sluiten meer aanhoudingen dan ook niet uit.

]]>
51.62148294 5.86907603
Sint Anthonis / Schijndel - Overval supermarkt maandag in Bureau Brabant https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/25/09-overvaller-supermarkt-maandag-in-bureau-brabant.html Een supermarkt aan De Merret in Sint Anthonis is op donderdag 22 september overvallen. Onder dreiging van het vuurwapen moet de caissière twee kassa’s openen. Maandag tonen we beelden in Bureau Brabant. Ook beelden van een zware mishandeling in Schijndel. Vorige keer onherkenbaar getoond, maar maandag laten we de daders herkenbaar zien. Fri, 25 Nov 2022 10:38:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/25/09-overvaller-supermarkt-maandag-in-bureau-brabant.html 2022-11-25T10:38:00Z Overval Sint Anthonis (2022207091)
Op donderdagavond 22 september 2022 wordt een supermarkt aan De Merret in Sint Anthonis overvallen. De caissière wordt rond sluitingstijd opgeschrikt door een man met een pistool en onder dreiging moet ze twee kassa's openen. De dader gaat er uiteindelijk met een klein bedrag vandoor. Hij vlucht naar de Zandseveldweg en daar staat een kompaan met zijn scooter te wachten. Samen vluchten ze weg. We zoeken getuigen en meer informatie over de overval en de scooter. 

Zware mishandeling Schijndel (2022188372)
Let op, de beelden kunnen schokkend zijn. Vorige week lieten we de daders van een zware mishandeling in Schijndel onherkenbaar zien. Nu zijn ze hopelijk wel voor iedereen herkenbaar in beeld. Want ze hebben zich niet gemeld, daarom tonen we de beelden nog een keer. De daders gaan behoorlijk tekeer tegen een groepje van drie vrienden. Ze krijgen allemaal rake klappen nadat ze een opmerking maakten over een vernieling, die ze één van de daders zagen plegen. We willen graag weten wie dit zijn. 

Heeft u een vermoeden? Laat het dan meteen weten! Dat kan via de opsporingstiplijn 0800-6070 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000. 

 

 

]]>
51.62148294 5.86907603
Cuijk - Onderzoek Cuijk afgerond https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/18/09-onderzoek-cuijk-afgerond.html Het onderzoek naar de twee overleden bewoners in Cuijk is afgerond. Er is geen enkele indicatie of aanwijzing dat er andere personen betrokken zijn geweest bij de dood van de twee. Fri, 18 Nov 2022 15:36:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/18/09-onderzoek-cuijk-afgerond.html 2022-11-18T15:36:00Z Een familielid stuitte woensdagavond 16 november op de twee lichamen in de woning aan de Korhoenderveld en belde de politie. Met meerdere hulpdiensten kwamen collega’s ter plaatse. De 75-jarige vrouw was toen al overleden. Aan de 73-jarige man is nog medische hulp verleend, maar dat mocht niet meer baten. Om een beeld te krijgen wat er zich nu precies in de woning had afgespeeld startte de recherche direct een onderzoek. Forensische rechercheurs hielpen diezelfde avond nog om het sporenbeeld in kaart brengen. Daarnaast hebben we o.a. uitgebreid gesproken met directe betrokkenen en mensen uit de omgeving. Alle sporen en uit het rechercheonderzoek verkregen informatie maakt dat we de conclusie trekken dat er geen andere personen betrokken zijn bij de dood van de twee bewoners. Het politieonderzoek is hiermee ook afgesloten.

]]>
51.71965592 5.88549808
Grave - Man aangehouden voor brandstichting Grave https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/16/09-man-aangehouden-voor-brandstichting-grave.html De recherche heeft een 28-jarige man uit Grave aangehouden op verdenking van brandstichting. De verdachte zou op zondag 13 november op de Oliestraat in Grave een brand hebben gesticht, waarbij een auto in brand vloog. Ook een wooncomplex raakte daarbij beschadigd. Wed, 16 Nov 2022 11:59:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/16/09-man-aangehouden-voor-brandstichting-grave.html 2022-11-16T11:59:00Z Brandstichting
Die zondagavond hoorde een man rond 23.20 uur een harde doffe knal. Vlak daarna zag hij vlammen buiten tegen de ruiten van het wooncomplex. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en de brandweer kreeg de brand onder controle. Sommige bewoners ademden rook in. Zij werden door ambulancemedewerkers nagekeken.

Een auto brandde volledig uit en de woningen hebben rookschade en schade aan de ruiten. Uit een eerste onderzoek bleek al snel dat de auto in brand is gestoken. De recherche hield vervolgens op dinsdagavond 15 november een 28-jarige man uit Grave aangehouden op verdenking van brandstichting. Hij zal worden verhoord.

]]>
51.75914546 5.7418891
Grave - Getuigen gezocht brandstichting Grave https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/14/09-getuigen-gezocht-brandstichting-grave.html Een doffe knal klonk er op zondag 13 november rond 23.20 uur op de Oliestraat in Grave. Kort na deze knal vliegt er een auto in brand. De politie zoekt getuigen die ons meer kunnen vertellen over deze brandstichting die niet alleen de auto zwaar beschadigde, maar ook een wooncomplex. Mon, 14 Nov 2022 12:54:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2022/november/14/09-getuigen-gezocht-brandstichting-grave.html 2022-11-14T12:54:00Z Een man parkeert op zondag 13 november rond 18.15 uur zijn auto aan de Oliestraat in Grave. Rond 23.20 hoort hij een harde doffe knal. De man besteedde hier verder geen aandacht aan totdat er niet lang daarna een brandalarm af gaat in het wooncomplex waar hij zich bevindt aan de Oliestraat. De man doet de deur open en ziet tot zijn schrik rook in de gang. Ook ziet hij de vlammen buiten tegen de ruiten van de woning aanslaan. De autobrand is overgeslagen naar de gevel van de woningen.  Samen met zijn vriendin weet hij de woning veilig te verlaten.

Bewoners van een andere woning hebben minder geluk. Zij hebben rook ingeademd en moeten door een ambulance worden nagekeken.

Brandstichting

De brandweer kreeg de brand snel onder controle. De auto is volledig uitgebrand en de woningen hebben rookschade en schade aan de ruiten. Uit een eerste onderzoek bleek dat er sprake is van brandstichting en dat de auto door iemand is aangestoken.  

Onze vraag is uiteraard wie dit heeft gedaan? En waarom doet iemand dit? En waarom neemt deze persoon bewust het risico dat er mensen ernstig gewond raken...of erger?

Iets gezien?

De recherche is druk bezig met het onderzoek. Wij vragen getuigen zich te melden. Hebt u iets gezien van de brandstichting in Grave dan komen we graag met u in contact. Ook als u andere informatie hebt of camerabeelden uit de buurt horen we het graag. U kunt bellen met 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

]]>
51.75914546 5.7418891