Alle berichten | Limburg-Noord (streek) | politie.nl https://rss.politie.nl/rss/ab/streken/limburg-noord-streek.xml RSS-feeds van het noorden van Limburg e.o. nl Wed, 29 Mar 2023 13:07:13 GMT 2023-03-29T13:07:13Z nl Helmond - Gezocht - Overval – Azalealaan – Helmond https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/februari/09---overval-tabaksspeciaalzaak-helmond.html We zijn op zoek naar deze dader die een overval pleegde op de tabaksspeciaalzaak aan de Azalealaan in Helmond op dinsdag 14 februari rond 11.40 uur. verdachte Tue, 28 Mar 2023 14:52:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/februari/09---overval-tabaksspeciaalzaak-helmond.html 2023-03-28T14:52:00Z Dinsdag aan het eind van de ochtend komt de jongeman de tabaksspeciaalzaak binnen. Hij bedreigde een medewerker achter de balie met een wapen, maar vertrok uiteindelijk zonder buit. Hij vluchtte te voet naar het zuidoosten, in de richting van de Henri Dunantbrug. Na de overval startte de recherche direct met een onderzoek, maar helaas heeft dit nog niet geleid tot een aanhouding.

Signalement dader:

  • man
  • 18-20 jaar
  • circa 1.70m, gezet postuur
  • licht getint
  • zwarte Nike-trainingsjas, zwarte broek en schoenen

Weet u wie deze jongeman is of waar we hem kunnen vinden? Aarzel dan niet en bel met de politie: 0900-8844. Belt u liever anoniem? Dat kan via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000. Of vul het tipformulier in op deze pagina. 

]]>
]]>
overvaller tabakszaak azalealaan helmond BVH2023034158 overvaller tabakszaak azalealaan helmond BVH2023034158 51.47666292 5.67573839
Limburg - Gezocht - Brandstichtingen – diverse locaties – Neer en Haelen https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/brandstichting---hanssum---neer.html In de periode december 2022 – maart 2023, vonden meerdere brandstichtingen plaats waarbij het vermoeden bestaat dat deze met elkaar in verband staan. Op 21 januari 2023 werd getracht om brand te stichten aan de toegangspoort van Kasteel Aldeghoor (Kasteellaan) in Haelen. Ook werd op 4 maart 2023 onder andere getracht om in Neer aan de Hanssum een personenauto in brand te steken. Weet u meer over deze brandstichtingen, de gebruikte personenauto en/of de persoon in het filmpje? Neem dan contact met ons op! verdachte Tue, 28 Mar 2023 10:57:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/brandstichting---hanssum---neer.html 2023-03-28T10:57:00Z ]]> 51.27261017 5.97535517 Helmond - Gezocht - Bankhelpdeskfraude - diverse locaties - Helmond https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/09-bankhelpdeskfraude---diverse-locaties---helmond.html Deze man staat de rekening te plunderen van een 72-jarige mevrouw uit Helmond. Haar bankpas werd even ervoor buit gemaakt middels spoofing. Deze man pint met haar bankpas, onder andere bij de geldautomaat op de Hoofdstraat in Helmond. Herken je hem? verdachte Mon, 27 Mar 2023 13:23:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/09-bankhelpdeskfraude---diverse-locaties---helmond.html 2023-03-27T13:23:00Z Een zogenaamde bankmedewerker belt naar de vrouw met een smoes over geld dat van haar rekening werd gestolen. Hij laat haar diverse handelingen verrichten op haar telefoon met betrekking tot haar bankzaken. Daar waar de vrouw denkt dat ze geholpen wordt, wordt zij in werkelijkheid opgelicht. Er wordt geld van haar spaarrekening overgeboekt naar haar betaalrekening, ook wordt haar daglimiet verhoogd en dan staat er even later een nep koerier aan de deur die haar bankpas komt ophalen.

Toen de vrouw haar dochter belde en vertelde haar wat er gebeurd was, kreeg ze meteen te horen dat ze was opgelicht. Ze liet haar bankrekening blokkeren, maar het was al te laat, er was al voor een paar duizend euro van haar rekening verdwenen.

Trap er niet in. De bank vraagt nooit om uw gegevens en al helemaal niet naar uw bankpas en pincode.

]]>
Herken jij de pinfraudeur op de afbeeldingen, die hier in Helmond op de Hoofdstraat flinke bedragen pint met een bakpas die niet van hem is? Ook in Mierlo-Hout bij de Jan Linders werd de bankpas misbruikt.

Neem contact op als je informatie hebt. Dat kan hier online door het tipformulier in te vullen, of bel 0800-6070. Anoniem bel je naar 0800-7000.

]]>
]]>
Helmond spoofing BVH 2022264197 51.46346636 5.63375175
Helmond - Getuigen gezocht van mishandeling en ontvoering in Helmond https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/25/09-getuigen-gezocht-van-mishandeling-en-ontvoering-in-helmond.html De politie zoekt getuigen die iets hebben gezien van een mishandeling en ontvoering in Helmond. In de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 maart is er rond 00.20 uur een man naar het ziekenhuis gebracht met steekwonden en ander letsel. Daarop besloot het ziekenhuis de politie in te lichten. Sat, 25 Mar 2023 11:04:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/25/09-getuigen-gezocht-van-mishandeling-en-ontvoering-in-helmond.html 2023-03-25T11:04:00Z Mishandeling en ontvoering
Het slachtoffer, een 36-jarige man uit Helmond, is in het ziekenhuis behandeld aan zijn verwondingen. De recherche is gelijk een onderzoek gestart om te achterhalen wat er precies is gebeurd en wie de dader(s) kunnen zijn.

In de avond van vrijdag 24 maart tussen 18.00 uur en 22.30 uur is de man vanaf zijn woning aan de Banckertstraat in Helmond met een persoon richting de parkeerplaats bij de Ter Heidestraat gelopen. Daar is het slachtoffer in een busje getrokken door onbekende mannen en ontvoerd. De toedracht ligt in het drugscircuit.

Getuigen
Weet je meer of heb je iets gezien maar nog niet met de politie gesproken? Bel dan met 0900-8844 of vul onderstaand tipformulier in. Liever anoniem blijven? Bel 0800-7000. Ook is de recherche op zoek naar beschikbare camerabeelden. Heb je die? Laat het dan weten! (vermeld zaaknummer: 2023064136)

]]>
51.47615348 5.65695588
Gezocht - OPGELOST - Spoofing diverse locaties Deurne en Helmond https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/09-spoofing---de-heiakker---deurne.html Goed nieuws! Mede dankzij jullie hulp hebben we de identiteit van deze verdachte kunnen achterhalen. Hij heeft bij een 82-jarige mevrouw zich voorgedaan als nepkoerier van de bank, die haar bankpas met pincode kwam ophalen. Daarna werd er veel geld van haar rekening gepind. Weer een oplichter van de straat, dank daarvoor! Thu, 23 Mar 2023 10:44:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/09-spoofing---de-heiakker---deurne.html 2023-03-23T10:44:00Z Goed nieuws! Mede dankzij jullie hulp hebben we de identiteit van deze verdachte kunnen achterhalen. Hij heeft bij een 82-jarige mevrouw zich voorgedaan als nepkoerier van de bank, die haar bankpas met pincode kwam ophalen. Daarna werd er veel geld van haar rekening gepind. Weer een oplichter van de straat, dank daarvoor!

]]>
51.46641784 5.80915181
Roermond - Politie zoekt belangrijke getuige dodelijke aanrijding Roermond https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/22/politie-zoekt-belangrijke-getuige-dodelijke-aanrijding-roermond.html Op vrijdagavond 10 maart omstreeks 20:00 uur vond er op de oversteekplaats aan de Koninginnelaan in Roermond een aanrijding plaats tussen een voetganger en een bestelauto. Een 75-jarige voetganger uit die plaats kwam hierbij om het leven. De bestelauto kwam uit de richting van het centrum en reed in de richting van de A73. De politie is een onderzoek gestart en is op zoek naar een belangrijke getuige. Wed, 22 Mar 2023 09:30:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/22/politie-zoekt-belangrijke-getuige-dodelijke-aanrijding-roermond.html 2023-03-22T09:30:00Z De politie zoekt de bestuurster van een paars/rode Toyota Aygo. Deze reed achter de bestelauto die in aanrijding kwam met de voetganger. Getuigen hebben gezien dat deze bestuurster is uitgestapt. Het gaat om een jongedame van ongeveer 20-22 jaar oud met blond haar. De politie heeft nog niet met haar gesproken en komt daarom graag met haar in contact. Mogelijk heeft zij aanvullende informatie die belangrijk kan zijn voor het onderzoek.
Vandaag worden ook ‘getuigen-oproep-borden’ geplaatst op de Koninginnelaan, nabij de plaats waar de aanrijding heeft plaatsgevonden. Hierop wordt gevraagd of de bestuurster van de paars/rode Toyota Aygo contact op wil nemen met de politie.

Kent u of bent u de jongedame die op 10 maart rond 20.00 uur op de Koninginnelaan in Roermond in een paars/rode Toyota Aygo, achter de bestelauto waarmee de aanrijding plaatsvond, reed?
Neem dan contact op via telefoonnummer 0900-8844 onder vermelding van zaaknummer 2023037833

]]>
51.18443486 6.00227254
Veghel, Uden, Sint Hubert - Chauffeurs beroofd door nepagenten in Brabant https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/17/09-chauffeurs-beroofd-door-nepagenten-in-brabant.html De laatste tijd krijgt de politie meldingen van berovingen door nepagenten. Vrachtwagenchauffeurs van buitenlandse afkomst worden staande gehouden en onder dreiging wordt er geld buitgemaakt. De recherche doet onderzoek naar de zaken. Fri, 17 Mar 2023 12:56:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/17/09-chauffeurs-beroofd-door-nepagenten-in-brabant.html 2023-03-17T12:56:00Z Beroving
Een buitenlandse chauffeur van een autoambulance is afgelopen woensdag rond 13.00 uur staande gehouden op de Hapseweg in Sint Hubert. Een lichtkleurige BMW kwam naast de chauffeur rijden en door nepagenten is een bord met ‘Stop Polizei’ getoond. De agenten droegen geen uniformen maar lieten in sommige gevallen een vermoedelijk nep politiepasje zien. Nadat de chauffeur stopte vroeg de nepagent om drugs en geld. Het slachtoffer vertelde dat hij geen drugs had maar wel geld. De man wilde naar het dichtstbijzijnde politiebureau gaan om daar verder te praten, maar op dat moment trok de nepagent een wapen. Onder dreiging daarvan heeft het slachtoffer duizenden euro’s afgestaan. De nepagenten zijn toen in onbekende richting vertrokken.

Woensdag 15 maart hebben wij in totaal nu 5 meldingen gekregen. In de regio Veghel/Uden waren dat er 4, waarbij autohandelaren door nepagenten staande zijn gehouden en waarbij tienduizenden euro's is buitgemaakt. De politie vermoedt dat deze berovingen door dezelfde groepering is gedaan.

Het signalement van één van de nepagenten:
- Stevig postuur;
- Lichte haarkleur;
- 170cm/ 175cm lang;
- Blanke huidskleur;
- Mondmasker (coronamasker) op;
- Doorzichtige handschoenen (zoals verkrijgbaar bij tankstation);

De recherche wil dan ook iedereen waarschuwen die op pad gaat en staande gehouden wordt. Bij twijfel vraag altijd naar de identificatie van de politieagent en bel gelijk 112 als het niet klopt.

Getuigen
De politie is druk bezig met het onderzoek, maar alle hulp is zeer welkom. Heb je informatie of heb je iets verdachts gezien waarbij een chauffeur staande is gehouden? Of heb je misschien camerabeelden of dashcambeelden van een personenauto die verdacht achter vrachtwagen of autoambulances rijdt? Laat he dan weten en neem contact met ons op via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

 

-------------------------------------------------------ENGLISH----------------------------------------------------

Recently the Dutch police received multiple notifications about robberies by fake cops. Truck drivers from different nationalities are being pulled over and are getting robbed. Detectives are investigating the cases.  

Robbery
Last Wednesday around 1 o'clock in the afternoon a foreign driver got pulled over while he was driving on the Hapseweg in Sint Hubert. A light-colored BMW drove next to him and showed a sign saying ‘Stop Polizei’. When he stopped the fake cop asked if he had drugs or money with him. The victim answered that he only had money, but that he wanted to go to the nearest police station. At that point the fake cop showed him a gun and threatened him, so the man gave the fake policemen his money.

On Wednesday 15th of March, the police received 4 other notifications about similar robberies. This happened in Veghel and in Uden. The police suspects that the same group is responsible for the robberies.

Description of one of the suspects:

  • Firm posture
  • Light hair color
  • 170/175 cm long
  • White skin color
  • Face mask
  • See-through hand cloves

The police is warning everyone who is traveling with a lot of money and is being pulled over by (fake) police. When in doubt, always ask for identification and/or call 112 in case of emergency.

Witnesses
The police are investigating the cases but can use more information about these incidents. Do you have information, or did you see something suspicious? Do you have video-footage or dashcam-footage? Let us know and call 0900-8844 or anonymous via 0800-7000.

 

]]>
51.598261 5.51325919
Venlo - Gezocht - Gewapende overval – Van Postelstraat – Venlo https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/gewapende-overval---van-postelstraat---venlo.html Op zaterdag 17 december 2022 vond er tussen 20:05 uur en 20:08 uur bij een supermarkt gelegen aan de Van Postelstraat in Venlo een gewapende overval plaats. Door een onbekend persoon werd onder bedreiging van een vuurwapen een geldbedrag weggenomen. Herkent u deze persoon? Of heeft u meer informatie over de dader van deze gewapende overval? Laat het ons weten. verdachte Thu, 16 Mar 2023 08:38:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/maart/gewapende-overval---van-postelstraat---venlo.html 2023-03-16T08:38:00Z Op camerabeelden is te zien hoe de verdachte de winkel binnengaat. Vervolgens heeft de verdachte het personeel onder dreiging van een vuurwapen de kassalade laten leegmaken. Hij is met een geldbedrag gevlucht over de Bisschop Hoensbroeckstraat, in de richting van de Veldenseweg of de Hogeweg.

De verdachte – vermoedelijk een man van ongeveer 1.80 meter lang – was geheel in het zwart gekleed. Hij droeg gezichtsbedekking en handschoenen. De jas die de verdachte aan had, was zwart en gewatteerd met een capuchon en lichtkleurige drukknoppen (vermoedelijk metaal) op de jaszakken. De verdachte droeg daarbij zwarte sportschoenen met een witte streep.

]]>
]]>
51.38378707 6.17567291
Venray - Gezocht - Woninginbraken – Diverse locaties - Venray https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/februari/10-woninginbraken---venray.html In het werkgebied van politie basisteam Venray-Gennep heeft de afgelopen weken een groot aantal woninginbraken of pogingen daartoe plaatsgevonden. Sinds 1 januari van dit jaar zijn er in Venray 16 meldingen geweest waarbij inbrekers in woningen inbraken of een poging daartoe deden. In het hele werkgebied van het basisteam staat deze teller nu op 34. Gelet op de omstandigheden en de manier van werken gaat de politie ervan uit dat het om dezelfde dadergroep gaat. verdachte Wed, 15 Mar 2023 08:10:00 GMT https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/gezochte-personen/2023/februari/10-woninginbraken---venray.html 2023-03-15T08:10:00Z Ondanks uitgebreid buurtonderzoek en onderzoeken door de forensische opsporing is het nog niet gelukt om de verdachten aan te houden. Bij een poging om bij een woning in te breken op de Overloonseweg in Venray zijn de verdachten vastgelegd op beelden van een bewakingscamera.

De politie is op zoek naar de personen op de foto’s. Kent of herkent u de personen op de foto’s? Heeft u hen vaker gezien? Neem dan contact op met de politie via telefoonnummer 0800-6070 of deel informatie via onderstaand tipformulier. Blijft u liever anoniem? Deel informatie dan via 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).

]]>
]]>
51.53467812 5.97155804
Roermond - Politie stelt onderzoek in naar dodelijk ongeval https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/10/politie-stelt-onderzoek-in-naar-dodelijk-ongeval.html De politie onderzoekt een verkeersongeval tussen een personenauto en een voetganger waarbij de voetganger is overleden. Fri, 10 Mar 2023 19:59:00 GMT https://www.politie.nl/nieuws/2023/maart/10/politie-stelt-onderzoek-in-naar-dodelijk-ongeval.html 2023-03-10T19:59:00Z Rond 20.00 uur vrijdagavond gebeurde het ongeval op de Koninginnelaan. Het slachtoffer, een 75-jarige man uit Roermond, werd nog gereanimeerd, maar de inzet mocht helaas niet baten.

De automobilist is als verdachte aangehouden. Dat is een standaard procedure bij een dodelijk ongeval.

]]>
51.18443486 6.00227254